Kaviár z divokého lososa GORBUŠA, 500g. Prvotřidní kvalita, Malossol

Hluboce zmražený divoký Aljašský lososový kaviár (IKURA)

Čistá hmotnost: 500 g
Trvanlivost :
momentalně trvanlivost do 17.08.2025

Informace o dodání: Hluboce zmrazený výrobek se obvykle dodává rozmrazený, nezmrazujte a spotřebujte během 20 dnů.

2 300 Kč
Dostupnost: Skladem ihned - Legerova 47
Kód: BP500
Kaviár z divokého lososa GORBUŠA, 500g. Prvotřidní kvalita, Malossol
Frame 12
Novinka Tip

Detailní popis produktu

Zažijte chuť pravé luxusu s naším vynikajícím kaviárem z Aljašky, který byl ihned po vylovení šokově zmražený na úctyhodných minus 40°C. Tento kaviár je synonymem pro čistou kvalitu bez kompromisů, neboť je bez Éček a obsahuje minimální množství soli, což umožňuje vyniknout jeho přirozené chuti.

Jeho luxusní vzhled a bohatá chuť se stanou okamžitě centrem pozornosti každého gurmána. Ať už si dopřáváte tento lahodný pokrm sami, nebo ho servírujete na exkluzivní společenské události, naším kaviárem zaručeně nezklamete.

Rozmrazovat jej je potřeba pouze v ledničce, což zajistí optimální zachování jeho chuti a textury. A pokud neplánujete spotřebovat celé balení najednou, není to žádný problém! S lehkostí si můžete odstřihnout potřebné množství a následně ho rozmrazit.

Vzhledem k tomu, že se výrobek během přepravy rozmrazí, doporučujeme jej konzumovat do 20 dnů od obdržení, abyste si užili maximum jeho svěžesti a kvality. Tak neváhejte a dopřejte si tu nejvyšší úroveň chutí s naším kaviárem z Aljašky ještě dnes!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: